KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 7394516
nr 739 4516
Etsningar
Monica Cronström, Stockholmsmotiv, signerade, motivets mått: 30x33
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 februari 2012
kl 17:23:43
6/2 17:11:38